4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany Super Silver oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Super Silver

Duże, wąskie, typowo marihuanowe listki i wielkie połacie żywicy bogatej w CBD i THC. Ta zdobywczyni pierwszego miejsca odporna jest na pleśń i kocha bogate nawożenie, z czego odwdzięcza się na zewnątrz prawie 4 metrami oraz plonami rzędu 1,5 kilograma. Wewnątrz dostaniesz z niej do 550g/m2 przy wzroście około 150cm. THC to 15-20%, a działanie intensywnie psychodeliczne, uzdrawiające. Pachnie ostro i pikantnie, a smakuje słodko, zakwitając w czasie 70-80 dni.Odmiana Super Silver została wyselekcjonowana przez producenta Dinafem i pochodzi z Hiszpanii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do genotype: haze x (skunk x northern lights), a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 70 do 80 dni. Zapach Ostry, Pikantny.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[ok.40] [Opium, ES, ESxMaroc, Purple Maroc][Super Diesel, Super Silver, White Monster, Northern, Ja


[HPS 150W][0,36 m2] Amnesia Haze Feminise, Super Silver

Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Super Silver Super Silver nasiona Super Silver auto Super Silver x Super Silver opinie Super Silver nasiona marihuany Super Silver nasiona konopi Super Silver marihuana Super Silver fotorelacja Super Silver fotorelacja z uprawy Super Silver forum Super Silver weed Super Silver dzialanie Super Silver opis Super Silver uprawa nasiona Super Silver opis Super Silver uprawa Super Silver fotorelacja Super Silver