4

» Uwaga! Znaleziono 5 obniżek cen na nasiona odmiany Sour Diesel oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Sour Diesel

Dieselowa, ziołowo-kwaskowata odmiana o niezwykłej mocy. Możliwa w uprawie indoor i outdoor - jedynie w ciepłych klimatach. Pachnie mocno i aromatycznie, a tworzy duże, aż połyskliwe rośliny o gęstych, miękkich topkach i nietuzinkowych liściach. Wzrasta w 3-4 tygodnie, a później jeszcze 10 kwitnie - czyniąc z niej dość długo oczekiwaną mieszankę sativa. Warto jednak czekać na jej ponad 17% THC, bowiem podziała na Ciebie niezwykle Cię inspirując i dodając motywacji do wszelkich potrzebnych działań. Plony zazwyczaj osiągają 500-600g/m2, natomiast wysokość - 150-250cm.Odmiana Sour Diesel została wyselekcjonowana przez producenta Medical seeds i pochodzi z Hiszpanii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do diesel x california., a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 70 do 80 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

homebox [1m2][400W] - 1xDutch Dragon, 2xJacky White, 2xJack Herrer, 3xSour Diesel.


Henman's Soil Sour Diesel Grow Journal - 2013


Bigkahuna's First Grow (Sour Diesel - Indoor - Soil - CFL to HPS)


Medical Sour Diesel - LED - GLR - Coco

Słowa kluczowe: Sour Diesel Sour Diesel nasiona Sour Diesel auto Sour Diesel x Sour Diesel opinie Sour Diesel nasiona marihuany Sour Diesel nasiona konopi Sour Diesel marihuana Sour Diesel fotorelacja Sour Diesel fotorelacja z uprawy Sour Diesel forum Sour Diesel weed Sour Diesel dzialanie Sour Diesel opis Sour Diesel uprawa nasiona Sour Diesel opis Sour Diesel uprawa Sour Diesel fotorelacja Sour Diesel