4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany Royal Moby oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Royal Moby

Nagradzana odmiana za jej niezwykłą moc i ponad 21% poziom THC. Sativa ta potrafi wyrosnąc ogromna, sprawdza się zarówno na outdoor, jak i na indoor. Swoją strukturą tworzy długie, wąskie gałęzie i podczas wzrostu widać dokładnie, że nie brakuje jej wigoru. Nie potrzebuje wielkiej troski, aby dać plony rzędu 600g/m2. Dorasta do około 150cm indoor, a na zewnątrz będzie to nawet 2 lub 3 metry (z plonami około 1kg). Kwitnienie, dzięki genom indyjki zostało skrócone do 9-10 tygodni, natomiast haj niczym się nie zmienił - będąc jednym z najmocniejszych, psychodelicznych, odrywających, jakie dotąd widziałeś.Odmiana Royal Moby została wyselekcjonowana przez producenta Royal Queen Seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest bardzo wysoki (20% +), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, ma kształt długie, wąskie gałęźie, genetycznie podobna do haze x white widow, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Brak fotorelacji dla tej odmiany.


Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Royal Moby Royal Moby nasiona Royal Moby auto Royal Moby x Royal Moby opinie Royal Moby nasiona marihuany Royal Moby nasiona konopi Royal Moby marihuana Royal Moby fotorelacja Royal Moby fotorelacja z uprawy Royal Moby forum Royal Moby weed Royal Moby dzialanie Royal Moby opis Royal Moby uprawa nasiona Royal Moby opis Royal Moby uprawa Royal Moby fotorelacja Royal Moby