4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Purple Haze oraz 563 promocji na inne odmiany.

» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Purple Haze

Oto typowy i wszystkim znany Haze w purpurowej, jeszcze ładniejszej odmianie. Zawiera w sobie THC na poziomie 8-12% o działaniu skupiającym i pozwalającym na kreatywne zadania. Ta sativa zakwita w niezwykle jak na ten gatunek krótkim czasie - do 55-60 dni. Posiada piękne, długie włoski oraz intensywny smak i zapach. Z jednego krzaka wyrastającego do 110 cm otrzymasz około 300g/m2 plonu.



Odmiana Purple Haze została wyselekcjonowana przez producenta White Label Seed Company i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego średni - od 100 do 300 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do haze, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach Intensywny.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Pierwsza uprawa 3x Purple Haze


PURPLE HAZE fem by SCOPE


Purple Haze Grow!









Słowa kluczowe: Purple Haze Purple Haze nasiona Purple Haze auto Purple Haze x Purple Haze opinie Purple Haze nasiona marihuany Purple Haze nasiona konopi Purple Haze marihuana Purple Haze fotorelacja Purple Haze fotorelacja z uprawy Purple Haze forum Purple Haze weed Purple Haze dzialanie Purple Haze opis Purple Haze uprawa nasiona Purple Haze opis Purple Haze uprawa Purple Haze fotorelacja Purple Haze