4

» Uwaga! Znaleziono 4 obniżki cen na nasiona odmiany Orange Bud oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Orange Bud

Intensywny, mocny skunk z wielkimi ilościami lepkiej niczym miód żywicy oraz intensywnie pomarańczowymi włoskami. Ta 100 procentowa skunkowa kompozycja daje efekt mocnego pobudzenia i euforii, a więc idealny jest dla lubiących aktywność osób. Grube topki przy wzroście do 250-300cm dają ponad 600 gramów plonu. Tak duża roślina zakwita w jedynie 55-60 dni, co jest nielada wyczynem. Była nagradzana już dawno temu, natomiast smakuje jak nektarynki i pomarańcze oblane słodkim mleczkiem. THC to około 17%.Odmiana Orange Bud została wyselekcjonowana przez producenta Dutch Passion i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 2,5 do 3,5 metra, ma kształt gęste topy pokryte żywicą , genetycznie podobna do skunk , a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach skunkowy .

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[10] [2xsweet edi fem, 2x passion fem, 3x orange bud x maroc , ak47 auto fem x3.


[ok.20][Durban Poison, Purple Maroc, Maroc, Outdoor Grapefruit, Orange Bud x Maroc, Outdoor Mix] I


[HPS 150w][0.3m2] 2x Orange Bud - moja pierwsza uprawa


Deezy's First Grow - DP Orange Bud Fem in Coco - Grow Diaries - International Cannagraphic Magazine

Słowa kluczowe: Orange Bud Orange Bud nasiona Orange Bud auto Orange Bud x Orange Bud opinie Orange Bud nasiona marihuany Orange Bud nasiona konopi Orange Bud marihuana Orange Bud fotorelacja Orange Bud fotorelacja z uprawy Orange Bud forum Orange Bud weed Orange Bud dzialanie Orange Bud opis Orange Bud uprawa nasiona Orange Bud opis Orange Bud uprawa Orange Bud fotorelacja Orange Bud