4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany Kali Dog oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Kali Dog

Silna, genetycznie niemal perfektyjna odmiana sativa. Ta wyhodowana po raz pierwszy ponad 20 lat temu roślina pozwala na ogromne plony rzędu 600g/m2, które objawiają się gęstymi, ogromnymi topami. Ze względu na to właśnie warto dać jej mniejszą ilość wilgoci, bo potrafi przyciągać pleśń. Ma małą, gęstą formę, która wyrasta do max 150cm. Smakuje mocno, cytrynowo i lekko benzynowo. Jej THC stoi na poziomie 17%, a efekty spalenia są długotrwałe, relaksujące ciało i przede wszystkim bardzo silnie upalające. Warto silnie nawozić tę roślinę, gdyż doskonale na to reaguje - tak samo zresztą jak na różnego rodzaju treningi.Odmiana Kali Dog została wyselekcjonowana przez producenta Royal Queen Seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do og kush x sour diesel, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach cytrynowy z nutami paliwa.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Brak fotorelacji dla tej odmiany.


Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Kali Dog Kali Dog nasiona Kali Dog auto Kali Dog x Kali Dog opinie Kali Dog nasiona marihuany Kali Dog nasiona konopi Kali Dog marihuana Kali Dog fotorelacja Kali Dog fotorelacja z uprawy Kali Dog forum Kali Dog weed Kali Dog dzialanie Kali Dog opis Kali Dog uprawa nasiona Kali Dog opis Kali Dog uprawa Kali Dog fotorelacja Kali Dog