4

» Uwaga! Znaleziono 28 obniżek cen na nasiona odmiany Haze oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Haze

Jedna ze starszych odmian o wielkiej mocy i psychodelicznym charakterze. Roślina daje 15-20% THC, więc naprawdę sporo, kwitnie dość krótko jak na sativę, bo do 70 dni, a wyrasta na max. 200cm. Haze pachnie i smakuje ostro oraz unikalnie.Odmiana Haze została wyselekcjonowana przez producenta Homegrown Fantaseeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, 100% sativa, poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego średni - od 100 do 300 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do haze, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Brak fotorelacji dla tej odmiany.


Słowa kluczowe: Haze Haze nasiona Haze auto Haze x Haze opinie Haze nasiona marihuany Haze nasiona konopi Haze marihuana Haze fotorelacja Haze fotorelacja z uprawy Haze forum Haze weed Haze dzialanie Haze opis Haze uprawa nasiona Haze opis Haze uprawa Haze fotorelacja Haze