4

» Uwaga! Znaleziono 5 obniżek cen na nasiona odmiany Grapefruit oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Grapefruit

Mocna, piękna, długo selekcjonowana sativa. Jej szczytowe topy są rozłożyste i niesamowicie wyglądające. Dorasta do około 60 cm, dając z siebie duże plony sięgające nawet 500g/m2. Pachnie jak nazwa wskazuje - grejpfrutem z ananasem, a smakuje mocno owocowo. Dochodzi do siebie w zaledwie 8 tygodni, dając roskuby i zawartości THC 15-20%, o efektach rozjaśniających umysł, uśnierzających bóle i dających prawdziwą radość.Odmiana Grapefruit została wyselekcjonowana przez producenta Female seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, genetycznie podobna do cindy 99 x pół-automatyczna sativa, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach Silny ananasowo - grejfrutowy.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[ok.20][Durban Poison, Purple Maroc, Maroc, Outdoor Grapefruit, Orange Bud x Maroc, Outdoor Mix] I


[HPS 250W][0,36m2] 4x Grapefruit od FS, Fotoperiod 12/1 by Docent123

Słowa kluczowe: Grapefruit Grapefruit nasiona Grapefruit auto Grapefruit x Grapefruit opinie Grapefruit nasiona marihuany Grapefruit nasiona konopi Grapefruit marihuana Grapefruit fotorelacja Grapefruit fotorelacja z uprawy Grapefruit forum Grapefruit weed Grapefruit dzialanie Grapefruit opis Grapefruit uprawa nasiona Grapefruit opis Grapefruit uprawa Grapefruit fotorelacja Grapefruit