4

» Uwaga! Znaleziono 4 obniżki cen na nasiona odmiany Easy Sativa oraz 563 promocji na inne odmiany.

» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Easy Sativa

Sativka idealna na outdoor, pół automatyczna odmiana dopasowana do naszego klimatu. Kwitnie już od połowy lipca, wysadzać należy w połowie kwietnia lub maja. Jej wielkie topy dają nawet do 250 gramów plonu z rośliny. Jeśli dobrze się nią zajmiesz - wyrośnie do 250 centymetrów, a jej piękny, słodko-pikantny smak i zapach zadowolą każdego z Twoich przyjaciół. Poziom THC to ponad 15%, a efekty spalenia typowe dla 100 procentowych indyjek - mocne uderzenie z wielką siłą. Kwitnienie to około 60-70 dni.



Odmiana Easy Sativa została wyselekcjonowana przez producenta Female seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Outdoor, 100% sativa, poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do sativa, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Słodki, Pikantny.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

OUTDOOR Easy Sativa x Passion x5 feminized


Talk • Easy Sativa. : Outdoor growlog - 2


My 2008 Garden « Grow reports « OpenGrow





Brak komentarzy.



Słowa kluczowe: Easy Sativa Easy Sativa nasiona Easy Sativa auto Easy Sativa x Easy Sativa opinie Easy Sativa nasiona marihuany Easy Sativa nasiona konopi Easy Sativa marihuana Easy Sativa fotorelacja Easy Sativa fotorelacja z uprawy Easy Sativa forum Easy Sativa weed Easy Sativa dzialanie Easy Sativa opis Easy Sativa uprawa nasiona Easy Sativa opis Easy Sativa uprawa Easy Sativa fotorelacja Easy Sativa