4

» Uwaga! Znaleziono 4 obniżki cen na nasiona odmiany Durban Poison oraz 563 promocji na inne odmiany.

» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Durban Poison

Niezwykle pierwotna odmiana uprawiana głównie w afryce. Haj nieprawdopodobnie sativowy - bowiem jest to 100 procentowa sativa, wystrzeliwuje w kosmos. Polecany na indoor i outdoor, gdzie rośnie do 250cm, a wewnątrz - 150cm. Ma przyjemny zapach i smak. Kwitnie w około 90 dni (na zewnątrz od kwietnia do września). THC w roślinie wynosi około 13-15%, a zbiory to do 150g wewnątrz i do 250g outdoor.Odmiana Durban Poison została wyselekcjonowana przez producenta Dutch Passion i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Outdoor, 100% sativa, poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Słodki.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Durban Poison, Ak47x2(auto), WW(auto) Green Poison(auto) - fotorelacje Outdoor 2013


Out`12 - OP, AF, Durban Poison Fem, CindyTop Fem by pawel0thc


Durban Poison First Grow In Soil - CFL - 400W HPS - Page 4

Jedno z lepszych ziółek jakie paliłem. Gęba sama się śmieje, zero nieprzyjemnych zwał. B. polecam, bo choć paliłem słabo dojrzałe to i tak odczułem, że ma ta odmiana duży potencjał! :)


wysoka i silna odmiana, bardzo "płodna" :) łatwa w uprawie. Durban raczej na out bo rośnie duża no chyba że masz dużego boxa (2,5m minimum) ewentualnie pod siatkę. na out bez problemu dochodzi pod koniec września. Moc średnia, jak jesteś początkujący to idealna odmiana (wybacza dużo błędów).


ocena powinna być wyższa aczkolwiek niedawno wróciłem z holandii i jak bym miał wybirać to wolał bym większe masakratory


Słowa kluczowe: Durban Poison Durban Poison nasiona Durban Poison auto Durban Poison x Durban Poison opinie Durban Poison nasiona marihuany Durban Poison nasiona konopi Durban Poison marihuana Durban Poison fotorelacja Durban Poison fotorelacja z uprawy Durban Poison forum Durban Poison weed Durban Poison dzialanie Durban Poison opis Durban Poison uprawa nasiona Durban Poison opis Durban Poison uprawa Durban Poison fotorelacja Durban Poison