4

» Uwaga! Znaleziono 22 obniżek cen na nasiona odmiany Diesel oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Diesel

Diesel to sativa z charakterystycznym zapachem benzyny z nutkami owoców. Co również ważne dla tej odmiany to jej niski poziom CBD, bo powoduje efekt raczej na umysł niż na ciało. THC zwykle w granicach 10%, natomiast roślinka odporna jest na choroby, pleśń i niskie temperatury - co doskonale sprawdza się również w uprawie Outdoor. Daje do 550g/m2, rośnie do 200cm, a kwitnie w około 10 tygodni. Jej efekt to oczywiście psychodela, jednak lekka - dająca się ogarnąć.Odmiana Diesel została wyselekcjonowana przez producenta Dinafem i pochodzi z Hiszpanii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do mexican sativa x afghani, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach owoce cytrusowe.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Brak fotorelacji dla tej odmiany.


Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Diesel Diesel nasiona Diesel auto Diesel x Diesel opinie Diesel nasiona marihuany Diesel nasiona konopi Diesel marihuana Diesel fotorelacja Diesel fotorelacja z uprawy Diesel forum Diesel weed Diesel dzialanie Diesel opis Diesel uprawa nasiona Diesel opis Diesel uprawa Diesel fotorelacja Diesel