4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Chocolope oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Chocolope

Mocna (15-20% THC), dająca silne sativowe efekty roślinka. Warto wiedzieć, że nagradzana była wielokrotnie, więc dobrze mieć ją w swoim klaserze. Czekoladowa roślinka lubi wysoko rosnąć, ale jest podatna na treningi. Kwitnie w czasie do 70 dni, a zbiory przekraczają 300 gramów/m2.Odmiana Chocolope została wyselekcjonowana przez producenta DNA Genetics i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do og chocolate thai x cannalope haze, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Czekolady.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Chocolope 2013 Mój pierwszy out - fotorelacja !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


[CFL 78W][0,28m2] Chocolope FEM


[2x600W HPS] [4m2] 20x Skunk#11 | 2x Chocolope | 4x NSDAP | 2x Neville's Haze


DNA Chocolope grow (Pics) - Indoor Grow Journals


Chocolope Grow - First Grow - Indoor Grow Journals


1000 Watt C99, Chocolope - Indoor Grow JournalsPodobne odmiany: Chocolope, Chocolope Kush,


Słowa kluczowe: Chocolope Chocolope nasiona Chocolope auto Chocolope x Chocolope opinie Chocolope nasiona marihuany Chocolope nasiona konopi Chocolope marihuana Chocolope fotorelacja Chocolope fotorelacja z uprawy Chocolope forum Chocolope weed Chocolope dzialanie Chocolope opis Chocolope uprawa nasiona Chocolope opis Chocolope uprawa Chocolope fotorelacja Chocolope