4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Caramelo oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Caramelo

Indoorowa odmiana nagradzana aż trzykrotnie! Ta mocna, bo prawie 20 procentowa w THC sativa daje naprawdę świetny, bo lawendowy smak okraszony nutką tropikalnych owoców. Działa długotrwale, energetycznie, natomiast dzięki niektórym genom Indyjek owocuje stosunkowo szybko, bo po jedynie 60-70 dniach. Duży plon (300-600g), średnia wysokość (100-250cm) przy nietrudnej uprawie i masywnej żywiczności mówią same za siebie.Odmiana Caramelo została wyselekcjonowana przez producenta Delicious seeds i pochodzi z Hiszpanii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do lavender x lavender, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Lawendy, Owoców tropikalnych.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Brak fotorelacji dla tej odmiany.


Brak komentarzy.

Podobne odmiany: Caramelo,


Słowa kluczowe: Caramelo Caramelo nasiona Caramelo auto Caramelo x Caramelo opinie Caramelo nasiona marihuany Caramelo nasiona konopi Caramelo marihuana Caramelo fotorelacja Caramelo fotorelacja z uprawy Caramelo forum Caramelo weed Caramelo dzialanie Caramelo opis Caramelo uprawa nasiona Caramelo opis Caramelo uprawa Caramelo fotorelacja Caramelo