4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany BubbleGummer oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis BubbleGummer

Słodka, szybko dorastająca sativa. W 40-60 dni otrzymasz euforyczną i skłaniającą do działania roślinkę. Jej atuty to niewysoki wzrost (25-100cm) oraz ogromna ilość THC (15-20%). Z tej ciekawej odmiany najczęściej otrzymasz od 100 do 300 gramów plonu.Odmiana BubbleGummer została wyselekcjonowana przez producenta Female seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego średni - od 100 do 300 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, genetycznie podobna do bubble gum, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach Słodki przypominający gumę do żucia.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[PCBOX]Bubble Gummer AF Fem


[AF][4x23W][0.2m2] - BubbleGummer, Royal Dwarf, White Jack [pierwszy grow]


[CFL 192W] [0,32m2] [BubbleGummer] Pierwszy In-Door


Pierwsza uprawa - LR2 & Bubblegummer femi


600W - Bubblegummer (Female Seeds) - rotierender Grow | Grower.ch ~ Alles über Hanf für den Medizin-


Pineapple Chunk/Critical Jack/Bubblegummer with Coco/GO line | THCFarmer Community

Brak komentarzy.

Podobne odmiany: BubbleGummer,


Słowa kluczowe: BubbleGummer BubbleGummer nasiona BubbleGummer auto BubbleGummer x BubbleGummer opinie BubbleGummer nasiona marihuany BubbleGummer nasiona konopi BubbleGummer marihuana BubbleGummer fotorelacja BubbleGummer fotorelacja z uprawy BubbleGummer forum BubbleGummer weed BubbleGummer dzialanie BubbleGummer opis BubbleGummer uprawa nasiona BubbleGummer opis BubbleGummer uprawa BubbleGummer fotorelacja BubbleGummer