4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Blue Dream oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Blue Dream

Roślina powstała z połączenia Blueberry z Haze. Dzięki temu połączeniu, autorom udało się stworzyć doskonałą wręcz w smaku, osiągającą dobre plony - głównie sativę. Blue Dream posiada owocowo-ziemisto-kwaskowaty smak, który daje o sobie znać już od pierwszego bucha. Ma niebieskie zabarwienie, natomiast jej haj jest mocny, trwały i działa na ciało oraz umysł. Efekt spalenia tej zawierającej około 18% THC odmiany to początkowo sativowe pobudzenie, które po 2-3 godzinach przechodzi w miły relaks, odpoczynek dla mięśni i anty-bólowy stan. Jedna z ulubionych odmian w Kalifornii. Wyrasta do 200-250cm, dobrze się krzaczy, natomiast jej plony potrafią osiągnąć nawet 600g/m2. Roślina zakwita zwykle w czasie 9-10 tygodni.Odmiana Blue Dream została wyselekcjonowana przez producenta Humboldt Seed Organisation i pochodzi z USA. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 2,5 do 3,5 metra, genetycznie podobna do blueberry x haze, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Szafa 0.6m2,hps250 mix odmian,kush n cheese,la labella od stu,new york 47, blue dream... - Strona


Xbox's Monster Blue Dream - Grow #2 - 2011


BLUE DREAM GROW JOURNAL!!! (updated weekly) | Rollitup


Blue Dream - Flowering - Updated 1-10-2014 - Complete - Grow Journals - Growery Message Board

Słowa kluczowe: Blue Dream Blue Dream nasiona Blue Dream auto Blue Dream x Blue Dream opinie Blue Dream nasiona marihuany Blue Dream nasiona konopi Blue Dream marihuana Blue Dream fotorelacja Blue Dream fotorelacja z uprawy Blue Dream forum Blue Dream weed Blue Dream dzialanie Blue Dream opis Blue Dream uprawa nasiona Blue Dream opis Blue Dream uprawa Blue Dream fotorelacja Blue Dream