4

» Uwaga! Niestety nie znaleźliśmy promocji na nasiona tej odmiany, jednak posiadamy 563 promocji na inne odmiany :).

» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Armageddon

Armageddon chociaż wygląda niczym indica, jej efekty spalenia dają po sobie sativowego kopa. Ta jasnozielona, krzaczasta roślina zawiera w sobie nawet 15-20% THC o działaniu energetyzującym, pobudzającym, jednak również relaksującym "od środka". Wytwarza duże, lepkie od żywicy topy. W ciągu swojego 45-60 dniowego kwitnienia, potrafi wytworzyć nawet 400-450g/m2 plonu o wysokiej jakości. W tym czasie wyrasta na 130-160 centymetry.



Odmiana Armageddon została wyselekcjonowana przez producenta Homegrown Fantaseeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego średni - od 100 do 300 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do hybryda, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Armageddon Grow Pictures


First grow: 11:59 Armageddon.







Podobne odmiany: Armageddon,


Słowa kluczowe: Armageddon Armageddon nasiona Armageddon auto Armageddon x Armageddon opinie Armageddon nasiona marihuany Armageddon nasiona konopi Armageddon marihuana Armageddon fotorelacja Armageddon fotorelacja z uprawy Armageddon forum Armageddon weed Armageddon dzialanie Armageddon opis Armageddon uprawa nasiona Armageddon opis Armageddon uprawa Armageddon fotorelacja Armageddon