4

» Uwaga! Znaleziono 4 obniżki cen na nasiona odmiany Sweet Tooth oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Sweet Tooth

Indyjka o nadzwyczaj słodkim smaku i aromacie, która podczas rozrostu tworzy silne, boczne gałęzie i tworzy bardzo dobre, gęste topki. Daje wiele liści o idealnej, uporządkowanej strukturze i wytwarza aż 20-22% THC! Działa właśnie przez to mocno, długo, ale nadzwyczaj mile i przyjemnie. Wzrost do 100cm, kwitnienie w czasie 9-10 tygodni, a plony około 500g/m2. Daje dużo żywicy i sprawdza się, kiedy potrzeba nam odmiany odpornej na pleśń.Odmiana Sweet Tooth została wyselekcjonowana przez producenta Barney's farm i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest bardzo wysoki (20% +), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, genetycznie podobna do afghani x nepalese x hawaiian, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Subtelny aromat .

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

1xVertigo, 1xAuto AK47, 1xAuto Sweet Tooth HPS100 Wat Growbox 40x40


[AF][64W CFL][0.09m2] Sweet tooth AF femi


[Fotorelacja][4x 35W][0,15m3][3x Sweet Tooth AUTO FEM]


[CFL][0.14m2]Auto MAXI, Auto Skunk 11, Auto Sweet Tooth


Tjalibabba's First Grow Journal! - Sweet Tooth Auto + Afghani Hindu Kush + CPH Kush


A SweetTooth and StrawberryCough Journal


GreenThumb J's Twilight 165W LED Grow Journal & Review - BC SweetTooth - DWC

Słowa kluczowe: Sweet Tooth Sweet Tooth nasiona Sweet Tooth auto Sweet Tooth x Sweet Tooth opinie Sweet Tooth nasiona marihuany Sweet Tooth nasiona konopi Sweet Tooth marihuana Sweet Tooth fotorelacja Sweet Tooth fotorelacja z uprawy Sweet Tooth forum Sweet Tooth weed Sweet Tooth dzialanie Sweet Tooth opis Sweet Tooth uprawa nasiona Sweet Tooth opis Sweet Tooth uprawa Sweet Tooth fotorelacja Sweet Tooth