4

» Uwaga! Znaleziono 8 obniżek cen na nasiona odmiany Mango oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Mango

Mango to krzaczasta, średniowysoka przedstawicielka rodziny indica o smaku - oczywistym :) Ta medyczna marihuana daje efekty senności, ulgi dla całego ciała i umysłu - relaks idealny. Zawiera w sobie naprawdę sporą dawkę THC - 15-20%. Rośnie dość wysoko - do 250cm, kwitnie również - do 80 dni, ale plony zadowolą każdego, gdyż dochodzą do 500g/m2.Odmiana Mango została wyselekcjonowana przez producenta KC Brains i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do kc 33 x afghani, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 70 do 80 dni. Zapach przyjemny.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Outdoor Cup - Grow Journal - Sweet Mango Auto - Outdoor Cannabis World Cup - Strain Hunters Forum


[AF] [CFL 4X 23W] [0.11m2] 1x AK470/ 1x Sugar Mango

Słowa kluczowe: Mango Mango nasiona Mango auto Mango x Mango opinie Mango nasiona marihuany Mango nasiona konopi Mango marihuana Mango fotorelacja Mango fotorelacja z uprawy Mango forum Mango weed Mango dzialanie Mango opis Mango uprawa nasiona Mango opis Mango uprawa Mango fotorelacja Mango