4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany LSD oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis LSD

Ta roślina nie bez powodu posiada taką nazwę. Jednak zanim przejdę do rzeczy warto wspomnieć, że odmiana ta potrafi się dostosować do najtrudniejszych warunków, dlatego nie jest ciężka w uprawie. Ponad to, plony, które z niej osiągniesz są ogromne - wykraczają poza 600g/m2! Ta indyjka została nagrodzona za swą moc, która osiąga ponad 20% THC! Wzrost roślinki to około 80 cm, natomiast czas kwitnienia 60-65 dni. Pachnie słodko, natomiast smakuje intensywnie, ziemiście. Efekt spalenia musi być wielki - intensywny, tripowy, do podróży - euforyczny i przede wszystkim dający ogromną dozę psychodeli. Dla szukających mocnych wrażeń palaczy.Odmiana LSD została wyselekcjonowana przez producenta Barney's farm i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest bardzo wysoki (20% +), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, genetycznie podobna do skunk#1 x mazar, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach słodki z nutką piżma .

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Back in the saddle again. Lemon Kush and L.S.D LED Grow. - Indoor Grow Journals


Barney's LSD Indica Phenotype Flowering Pics - Indoor Grow Journals


[MH/HPS 600W][1-SZY GROW] LSD x AMNESIA x OG-KUSH


[HYDRO][MH400/HPS 600][1.44m2] - LSD WUJKA LESTERA


Journal - LSD (Barneys Farm) - merlinamagus's Journal - International Cannagraphic MagazinePodobne odmiany: LSD,


Słowa kluczowe: LSD LSD nasiona LSD auto LSD x LSD opinie LSD nasiona marihuany LSD nasiona konopi LSD marihuana LSD fotorelacja LSD fotorelacja z uprawy LSD forum LSD weed LSD dzialanie LSD opis LSD uprawa nasiona LSD opis LSD uprawa LSD fotorelacja LSD