4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Kalashnikova oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Kalashnikova

Mocna mieszanka Ak 47 i White Widow, po której można spodziewać się pięknych efektów, doskonałych zbiorów i gęstej, szerokiej struktury o pięknym wyglądzie. Ta odmiana działa medycznie, gdyż ma w sobie wiele żywicy o działaniu bardzo towarzystkim, silnym i długotrwałym. Jej poziom THC to około 14%, wysokość do 150cm, a zbiory sięgają nawet 650g/m2! Warto wybrać tę odmianę również ze względu na jej krótki okres kwitnienia dochodzący do 55-60 dni.Odmiana Kalashnikova została wyselekcjonowana przez producenta Green House seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do ak-47 x white widow, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

/HYDRO/HPS 2x400+70W, CFL 140 W/2,5m2/ 3x Kalashnikova AF od GrubyLolek.PL


Pierwsza uprawa. Easy Sativa + Kalashnikova Fem sezon


Dinafem White widow + Green house seeds Kalashnikova Grow journal WITH PICS - Indoor Medical Marijua


Kalashnikova 600w MW/HPS Grow - Indoor Grow Journals


Microgrow: 1 x Kalashnikova Greenhouse Seeds - Micro Grows

Brak komentarzy.

Podobne odmiany: Kalashnikova,


Słowa kluczowe: Kalashnikova Kalashnikova nasiona Kalashnikova auto Kalashnikova x Kalashnikova opinie Kalashnikova nasiona marihuany Kalashnikova nasiona konopi Kalashnikova marihuana Kalashnikova fotorelacja Kalashnikova fotorelacja z uprawy Kalashnikova forum Kalashnikova weed Kalashnikova dzialanie Kalashnikova opis Kalashnikova uprawa nasiona Kalashnikova opis Kalashnikova uprawa Kalashnikova fotorelacja Kalashnikova