4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Exodus Cheese oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Exodus Cheese

Mocno zielona, o charakterystycznym wyglądzie indyjka. Posiada 15-20% THC i dość dużo CBD powodując uśmierzenie bólu, lepszy apetyt i pozwalającą na szybszy sen. Plony tej odmiany są naprawdę przeogromne, bo osiągają nawet 800g/m2, przy czym kwitną w zaledwie 8 tygodni. Jej wzrost dochodzi do 250cm, natomiast posiada wiele gałęzi, które całe są od topków i nierzadko wymaga podpierania. Smakuje ziemisto, a kształtem przypomina winorośl.Odmiana Exodus Cheese została wyselekcjonowana przez producenta Green House seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, ma kształt rozłożysty, przypomina winorośl, genetycznie podobna do exodus cheese (the only original cheese)., a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[CFL 200W][0,24m2] Exodus cheese fem, White siberian fem ,Big devil AF fem x2


[Hps600W+2x400W][2.88m2] x16 projekt >>>ComE bAcK<<<


1000 W Exodus Cheese and Blue Cheese in a tent - Hydroponic Grow Journals


First Grow (LOTS OF PICS) 400w Exodus Cheese + Pure Kush - Indoor Medical Marijuana Growing


Exodus Cheese 400W - Green House Seeds - International Cannagraphic Magazine Forums

Słowa kluczowe: Exodus Cheese Exodus Cheese nasiona Exodus Cheese auto Exodus Cheese x Exodus Cheese opinie Exodus Cheese nasiona marihuany Exodus Cheese nasiona konopi Exodus Cheese marihuana Exodus Cheese fotorelacja Exodus Cheese fotorelacja z uprawy Exodus Cheese forum Exodus Cheese weed Exodus Cheese dzialanie Exodus Cheese opis Exodus Cheese uprawa nasiona Exodus Cheese opis Exodus Cheese uprawa Exodus Cheese fotorelacja Exodus Cheese