4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Chemdog oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Chemdog

Roślinka z tradycją. Nagradzana, medyczna indyjka zawiera ponad 20 procent THC! Jest znana ze swoich monstrualnych plonów osiągających ponad 600g. W czasie do 70 dni wyrośnie na wysokość 100-250 cm. Jej efekty to długotrwała zmiana percepcji oraz zwalczanie silnych, przewlekłych bolów.Odmiana Chemdog została wyselekcjonowana przez producenta Green House seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest bardzo wysoki (20% +), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do og kush x sour diesel, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[LED 28W, 0.09m2] 1 x Chemdog - GHS Powder feedeing test - Strona 2


[600w][1m2]-5xQueen#1 RQS+1x Chemdog GH


[CFL 69W] [0.07m2] 1x Chemdog fem


[CFL 84w][0,09m2] ChemDog x Sensi Star x Snack Jack


[CFL DUAL][85W][0,22m2] 3x Chemdog + 1x Amnesia


New Grow 20 fem chemdog beans 1200 watts - Indoor Grows - Soil - International Cannagraphic Magazin


GHS Chemdog and Kaia Kush journal - Green House Seeds - International Cannagraphic Magazine Forums


Female seeds C99, Green Giant x C99, and GHS Chemdog Grow - Indoor Grows - Hydro - International Ca

Brak komentarzy.

Podobne odmiany: Chemdog,


Słowa kluczowe: Chemdog Chemdog nasiona Chemdog auto Chemdog x Chemdog opinie Chemdog nasiona marihuany Chemdog nasiona konopi Chemdog marihuana Chemdog fotorelacja Chemdog fotorelacja z uprawy Chemdog forum Chemdog weed Chemdog dzialanie Chemdog opis Chemdog uprawa nasiona Chemdog opis Chemdog uprawa Chemdog fotorelacja Chemdog