4

» Uwaga! Znaleziono 24 obniżek cen na nasiona odmiany Cheese oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Cheese

Nagradzana i jak sama nazwa wskazuje - bardzo serowa w smaku i zapachu odmiana indyjki. Podczas swojego krótkiego, bo około 55-cio dniowego kwitnienia oblewa się ogromną dawką żywicy. W niskich temperaturach nabiera fioletowego zabarwienia, a jego plony - są naprawdę porządne i dochodzą do 500-550g/m2. Wzrost rośliny to 90-100cm, a poziom THC to 12-15%. Efekty spalenia są doskonale wyważone między fizycznym, a psychicznym działaniem.Odmiana Cheese została wyselekcjonowana przez producenta Green House seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie indica (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, ma kształt krzaczasty, podobny do winorośli, genetycznie podobna do skunk uk, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Cheese - MA

Słowa kluczowe: Cheese Cheese nasiona Cheese auto Cheese x Cheese opinie Cheese nasiona marihuany Cheese nasiona konopi Cheese marihuana Cheese fotorelacja Cheese fotorelacja z uprawy Cheese forum Cheese weed Cheese dzialanie Cheese opis Cheese uprawa nasiona Cheese opis Cheese uprawa Cheese fotorelacja Cheese