4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany The Ultimate oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis The Ultimate

Niezwykła, nietuzinkowa hybryda z Holandii, o wielkim krzaczeniu się, wielkich pałach i co z tego wynika - wielkich zbiorach. Choć wyrasta na 60-75 cm, to potrafi dać z siebie nawet 650g/m2 plonu o dużej ilości THC (15-20%) i silnych, umysłowo-fizycznych działaniach. Pachnie i smakuje oryginalnie, nie sposób tego opisać, natomiast zakwita w około 8-10 tygodni.Odmiana The Ultimate została wyselekcjonowana przez producenta Dutch Passion i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, 50% sativy i 50% indyjki, poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach oryginalny .

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[HYDRO][HPS 250W][0.41 m2][DWC] The Ultimate od DP- Uprawa by Pejcz


[VERT][CFL 288W][0,31m2] 4x THE ULTIMATE By Spejson


[HPS 400W][1m2] Freddy's Best x1, The Ultimate x 1 4 x noname reg


White Widow - Rhino - The Ultimate In Coco With LEDs


Shane 343 Soil "The Ultimate" by Dutch Passion Grow Journal 2011

Brak komentarzy.Słowa kluczowe: The Ultimate The Ultimate nasiona The Ultimate auto The Ultimate x The Ultimate opinie The Ultimate nasiona marihuany The Ultimate nasiona konopi The Ultimate marihuana The Ultimate fotorelacja The Ultimate fotorelacja z uprawy The Ultimate forum The Ultimate weed The Ultimate dzialanie The Ultimate opis The Ultimate uprawa nasiona The Ultimate opis The Ultimate uprawa The Ultimate fotorelacja The Ultimate