4

» Uwaga! Znaleziono 1 promocję na nasiona odmiany Special Kush #1 oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Special Kush #1

Jedna z najtańszych roślin feminizowanych - podstawowa odmiana z Afgańskich gór, przez co łatwa w uprawie i dobrze się rozrastająca. Pachnie i smakuje haszyszem, a jej efekty są niezwykle energetyczne i czyste, ogarniające całe ciało. Hybryda ta zawiera w sobie nawet 17% THC. Dobra zarówno na zewnątrz, gdzie rośnie do 3 metrów i daje do 150g z rośliny, a wewnątrz rośnie o połowę niżej, dając do 400g/m2 plonu. Kwitnie w 7-8 tygodni i lubi nawożenie oraz dużo wody.Odmiana Special Kush #1 została wyselekcjonowana przez producenta Royal Queen Seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, 50% sativy i 50% indyjki, poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do afghan x kush, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach Haszyszowy.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

White widow / special kush#1 / power plant


[HPS 150W][0,2m2] 1x SPECIAL KUSH #1 - ORGANIC


Spammolo's Soil: Special Kush #1 - Mazar - 2011


Myown 1st Small Grow - Special Kush #1 - RQS


Shrubhub Round 3 - Royal Queen - Special Kush #1 - CFL - Closet Grow


[MICRO][CFL] pierwsza uprawa indoor. 1x Special Kush #1 od RoyalQueenSeeds

Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Special Kush #1 Special Kush #1 nasiona Special Kush #1 auto Special Kush #1 x Special Kush #1 opinie Special Kush #1 nasiona marihuany Special Kush #1 nasiona konopi Special Kush #1 marihuana Special Kush #1 fotorelacja Special Kush #1 fotorelacja z uprawy Special Kush #1 forum Special Kush #1 weed Special Kush #1 dzialanie Special Kush #1 opis Special Kush #1 uprawa nasiona Special Kush #1 opis Special Kush #1 uprawa Special Kush #1 fotorelacja Special Kush #1