4

» Uwaga! Znaleziono 2 obniżki cen na nasiona odmiany Lemon Skunk oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Lemon Skunk

Nagradzana, stworzona przez pasjonatów odmiana z przewagą sativy. To połączenie skunków rośnie wysoko (do 250cm) i daje jeszcze wyższe plony (do 550g/m2). Ma lekko zielone owoce i silnie pomarańczowe włoski. Zawiera w sobie zazwyczaj 15-20% THC o mocnym, uderzającym działaniu. Kwitnie w 50-55 dni - w tym czasie smakując najlepiej.Odmiana Lemon Skunk została wyselekcjonowana przez producenta Green House seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, 50% sativy i 50% indyjki, poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego bardzo duży - ponad 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, genetycznie podobna do skunk x citral, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni. Zapach Cytrusów.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Lemon Skunk, White Widow, Jack Herrer and many more:)


ThatOneGuyy's First Lemon Skunk Indoor Grow


LEMON SKUNK GROWS N PICS - Green House Seeds - International Cannagraphic Magazine Forums


Lemon Skunk « Grow Reports « OpenGrow

Słowa kluczowe: Lemon Skunk Lemon Skunk nasiona Lemon Skunk auto Lemon Skunk x Lemon Skunk opinie Lemon Skunk nasiona marihuany Lemon Skunk nasiona konopi Lemon Skunk marihuana Lemon Skunk fotorelacja Lemon Skunk fotorelacja z uprawy Lemon Skunk forum Lemon Skunk weed Lemon Skunk dzialanie Lemon Skunk opis Lemon Skunk uprawa nasiona Lemon Skunk opis Lemon Skunk uprawa Lemon Skunk fotorelacja Lemon Skunk