4

» Uwaga! Znaleziono 3 obniżki cen na nasiona odmiany Euforia oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Euforia

Nagradzana drukrotnie, posiadająca nawet 18% THC medyczna marihuana. Jej medyczne właściwości to przede wszystkim działanie antystresowe, relaksujące i poprawiające samopoczucie. Euforię powodują nie tylko efekty, ale również zbiory, bowiem osiągają 400-600g/m2. Roślina wyrasta do 250cm, kwitnie natomiast jak na sativę dość krótko, bo w 7-8 tygodni. Smakuje i pachnie intensywnie, świeżo i owocowo.Odmiana Euforia została wyselekcjonowana przez producenta Dutch Passion i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, głównie sativa (50% +), poziom THC jest wysoki (15%-20%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Odmiana o właściwościach medycznych, była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 1 do 2,5 metra, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 60 do 70 dni. Zapach Słodkawy.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

Pierwsza fotorelacja by Fryculek.Euforia. - Strona 2


2x blueberry x mazar AF reg. + Euforia reg - MA


Gazeta konopna - SPLIFF - Marihuana Cannabis Konopie - Euforia z Dutch Passion


Dutch Passion Euforia Grow Review | Dutch Passion

Brak komentarzy.

Podobne odmiany: Euforia,


Słowa kluczowe: Euforia Euforia nasiona Euforia auto Euforia x Euforia opinie Euforia nasiona marihuany Euforia nasiona konopi Euforia marihuana Euforia fotorelacja Euforia fotorelacja z uprawy Euforia forum Euforia weed Euforia dzialanie Euforia opis Euforia uprawa nasiona Euforia opis Euforia uprawa Euforia fotorelacja Euforia