4

» Uwaga! Znaleziono 3 obniżki cen na nasiona odmiany Critical Jack oraz 563 promocji na inne odmiany.» Informacja! Sprawdź bonusy i rabaty w 1 sklepach z nasionami.


Opis Critical Jack

Piękna, równomiernie rosnąca, dająca doskonałe topki sativka. Dzięki genom indiki, kwitnie w niespełna 65 dni, dochodząc poziomem THC nawet do 21%. Roślinka odporna na pleśń i wilgoć smakuje owocowo - cytrusowo. Jej wysokość dochodzi do 250cm, dając plony nawet do 600g/m2. Efekty spalenia silne, psychoaktywne.Odmiana Critical Jack została wyselekcjonowana przez producenta Kera seeds i pochodzi z Holandii. Jest to odmiana przeznaczona na Indoor, 50% sativy i 50% indyjki, poziom THC jest średni (5%-15%), a plon z metra kwadratowego duży - od 300 do 600 gram. Nie jest to ściśle medyczna marihuana, nie była nagradzana w konkursach. Roślina wyrasta na wysokość od 25 do 100 centymetrów, genetycznie podobna do indica & sativa mix, a czas kwitnienia (flowering) wynosi od 40 do 60 dni.

 nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sklep, thc


Przypominamy, że uprawa marihuany w Polsce jest nielegalna i ją odradzamy.

[AF][hps 150w][0,33m2] AFrelka-Critical Jack,Himalaya Blue Diesel,Mazar


Organic Outdoor by Kleks [11AF] [11FEM] [Moby Dick, Big Bud, Sativa Fast, Critical Jack, Auto Speed


critical jack - 400w scrog soil techna cab - Indoor Grow Journals


auto grow critical jack - Indoor Grow Journals


Pineapple Express - Critical Jack 1st Coco Grow


Critical Jack Auto - 273 CFL

Brak komentarzy.Słowa kluczowe: Critical Jack Critical Jack nasiona Critical Jack auto Critical Jack x Critical Jack opinie Critical Jack nasiona marihuany Critical Jack nasiona konopi Critical Jack marihuana Critical Jack fotorelacja Critical Jack fotorelacja z uprawy Critical Jack forum Critical Jack weed Critical Jack dzialanie Critical Jack opis Critical Jack uprawa nasiona Critical Jack opis Critical Jack uprawa Critical Jack fotorelacja Critical Jack